Dezbatere publică 22.12.2016

Etapa consultare publică

Primăria municipiului Medgidia a inițiat procedura de consultare publică, în conformitate cu prevederile Legii 52/2003, privind “Delegarea serviciului de salubrizare în municipiul Medgidia”.

Persoanele interesate pot trimite sesizările, observațiile, punctele de vedere la adresa de email: office@primaria-medgidia.ro sau pot înregistra adrese scrise la Centrul de Informare pentru Cetățeni din cadrul Primăriei municipiului Medgidia, cu sediul în str. Decebal, nr. 35.

Materialele supuse dezbaterii pot fi consultate aici:

Anunț

Joi, 22.12.2016 la Primăria Municipiului Medgidia va avea loc dezbaterea publică cu tema “Delegarea serviciului de salubrizare în municipiul Medgidia”.

Dezbaterea va avea loc în sala de Consiliu a Primăriei Municipiului Medgidia, începând cu ora 1500 și este deschisă participării tuturor cetățenilor și grupurilor interesate.