Anunt privind depunerea solicitarii de emitere a Acordului de mediu

„OMNIA EUROPE S.A., anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: EXTINDERE CAPACITATE DE PRODUCTIE, DEPOZITARE si ADMINISTRATIVA, DESFIINTARE CORPURI Cl – CLADIRE SEDIU ADMINISTRATIV, C2 . CLADIRE BIROURI si C3 – CLADIRE

CANTINA SI DEPOZTARE, propus a fi amplasat in municipiul Medgidia, str. Progresului, nr. 16, judetul Constanta.

Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru protectia Mediului CONSTANTA, municipiul Constanta, str. Unirii, nr.23, judetul Constanta, zilnic, intre orele 9 – 13 si la sediul titularului: OMNIA EUROPE S.A, din municipiul Bucuresti, str. C.A. Roseti, nr. 17, Mezanin, Biroul 010, Sector 2 (si la adresa din municipiul Medgidia, str. Progresului, nr. 16, judetul Constanta), in zilele de luni-vineri, intre orele 10.00-14.00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului CONSTANTA, municipiul Constanta, str. Unirii, nr.23, judetul Constanta, intre orele 9 -13.”