Elaborarea propunerilor PLANULUI URBANISTIC ZONAL – REGLEMENTARE IMOBIL TEREN, STR. INDEPENDENTEI, NR. 12 B, LOT 1/1/2, NR. CADASTRAL 109283

Primăria Municipiului Medgidia inițiază procedura de consultare si informarea publică, în conformitate cu prevederile Legii 52/2003 privind consultarea publică și transparența decizională, pentru faza de elaborare a propunerilor PLANULUI URBANISTIC ZONAL – REGLEMENTARE IMOBIL TEREN,  STR. INDEPENDENTEI, NR. 12 B, LOT 1/1/2, NR. CADASTRAL 109283, având ca inițiator pe S.C. CARLA COL IMOB S.R.L.

Materialele pot fi consultate pe site-ul propriu al autoritătii publice locale (primaria-medgidia.ro) la rubrica Informații de interes public/Transparenta decizională/Informare si consultare publica.

Etapa consultării publice are loc în perioada  04.06 – 10.06.2019. Persoanele interesate pot trimite sesizările, observațiile, punctele de vedere la adresa de email: office@primaria-medgidia.ro sau pot înregistra adrese scrise la Centrul de Informare pentru Cetățeni din cadrul  Primăriei municipiului Medgidia, cu sediul în str. Decebal, nr. 35.

Lista Documente:

memoriu