Ordinea de zi a ședinței extraordinare din 28 noiembrie 2017

Marți, 28 noiembrie 2017, ora 17.00, va avea loc ședința extraordinară a Consiliului Local Municipal Medgidia. Proiectele de hotărâre aflate pe ordinea de zi sunt:

1. Aprobarea documentației tehnico-economice (Studiu de fezabilitate – SF) pentru obiectivul de investiție „Construire creșă în municipiul Medgidia, județul Constanța”
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie
  1. Aprobarea completării inventarului bunurilor care aparțin domeniului public al municipiului Medgidia, județ Constanța conform procesului verbal de inventariere nr.7407/24.11.2017
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie
  1. Aprobarea punerii la dispoziție a unor bunuri proprietate publică a Municipiului Medgidia, în vederea construirii și punerii în funcțiune a Sistemului Regional de alimentare cu apă Constanța (Reabilitare sursa Medgidia. Aducțiune – Gospodăria de apă Constanța Sud) din cadrul „Proiectului regional de dezvoltare a infrastructurii de apă si apă uzată în aria de operare a SC.RAJA SA Constanța în perioada 2014-2020”
    Iniţiator:Primar, Valentin Vrabie