Ordinea de zi a ședinței extraordinare din 14 iunie 2017

Miercuri, 14 iunie 2017, ora 17.00, va avea loc ședinţa extraordinară  a Consiliului Local Municipal Medgidia. Proiectele de hotărâre aflate pe ordinea de zi sunt următoarele:

1. Aprobarea documentaţiei tehnico-economice – faza D.A.L.I. şi a indicatorilor tehnico-economici pentru obiectivul de investiţii „Creşterea performanţei energetice a clădirilor publice din Municipiul Medgidia, Liceul Teoretic Nicolae Bălcescu, corp şcoală si corp sală sport” şi asigurarea contribuţiei Consiliului Local Medgidia.
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie
  2.  Aprobarea rectificării bugetului de venituri și cheltuieli al Spitalului Municipal Medgidia, pe anul 2017
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie
  3.  Aprobarea modificării organigramei și statului de funcții ale Spitalului Municipal Medgidia
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie
  4.  Acordul asociatului unic Consiliul Local Medgidia de aprobare a încheierii unui contract de servicii de asistare, consiliere și reprezentare juridică de către S.C. Apollo Ecoterm S.R.L.
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie
  5.  Aprobarea rectificării bugetului de venituri și cheltuieli al S.C. Apollo Ecoterm S.R.L. Medgidia, pentru anul 2017
    Iniţiator: Viceprimar, Luminița Vlădescu