Ordinea de zi a ședinței de îndată din 26 mai 2017

Vineri, 26 mai 2017, ora 12.00, va avea loc ședinţa de îndată  a Consiliului Local Municipal Medgidia. Proiectele de hotărâri aflate pe ordinea de zi sunt următoarele:

1. Aprobarea proiectului, a documentaţiei tehnico-economice – faza D.A.L.I., a indicatorilor tehnico-economici pentru obiectivul de investiţii „Creşterea performanţei energetice a clădirilor publice din Municipiul Medgidia, Liceul Teoretic „Nicolae Bălcescu”, corp şcoală și corp sală sport” şi asigurarea contribuţiei Consiliului Local Medgidia.
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie

2. Aprobarea documentaţiei pentru obiectivul de investiţii „Modernizarea, extinderea şi optimizarea consumului energetic al sistemului de iluminat public aferent UAT Medgidia” – Studiu de oportunitate, Studiu de fezabilitate, D.A.L.I.
    Iniţiator: Primar, Valentin Vrabie

3. Aprobarea achiziţionării unui serviciu de audit financiar de către SC. APOLLO ECOTERM SRL Medgidia pentru auditarea situaţiilor financiare aferente anului 2016.