Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu de către Municipiul Medgidia

Municipiul Medgidia anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „ Reabilitare tramă stradală 16 km în Municipiul Medgidia, județul Constanța”, propus a fi amplasat în Municipiul Medgidia.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr. 23, Constanța, județul Constanța, zilnic, între orele 9 – 13 și la sediul Primăriei Municipiului Medgidia, str. Decebal, nr. 35, Municipiul Medgidia, județul Constanța, în zilele de luni până joi, între orele 8 – 16.30 și vineri între orele 8 – 14.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr. 23, Constanța, județul Constanța, între orele 9 – 13.