Consultare publică privind aprobarea modificării și completării H.C.L. nr. 74/27.04.2023 privind indexarea și stabilirea impozitelor și taxelor locale, precum și a taxelor speciale, pentru anul 2024, aplicabile la nivelul Municipiului Medgidia

În conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 privind consultarea publică și transparența decizională, Primăria Municipiului Medgidia inițiază procedura de consultare pentru modificarea și completarea H.C.L. nr. 74/27.04.2023 privind stabilirea și indexarea impozitelor și taxelor locale, precum și a taxelor speciale, pentru anul 2024, aplicabile la nivelul Municipiului Medgidia.

Materialele pot fi consultate pe site-ul Primăriei Municipiului Medgidia, accesând link-urile de mai jos.

Persoanele interesate pot trimite sesizările, observațiile, punctele de vedere la adresa de email: office@primaria-medgidia.ro sau pot înregistra adrese scrise la Centrul de Informare pentru Cetățeni din cadrul Primăriei Municipiului Medgidia, cu sediul temporar din str. Olteniei nr. 1, până la data de 28.11.2023.

Raport de specialitate privind modificarea si completarea HCL 74 – 2023

Anexa I modificata si completata HCL 74 din 2023 auto 12 tone