Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu – „REABILITARE, MODERNIZARE, DOTARE ȘI EXTINDERE PIAȚA PUBLICĂ DIN MUNICIPIUL MEDGIDIA“

MUNICIPIUL MEDGIDIA, prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu, pentru proiectul „REABILITARE, MODERNIZARE, DOTARE ȘI EXTINDERE PIAȚA PUBLICĂ DIN MUNICIPIUL MEDGIDIA“, propus a fi amplasat în municipiul Medgidia, str. Halei nr. 4 (Piața acoperită centru vest), Str. Halei nr. 5 (Piața iarnă centru est) și Str. Halei, jud. Constanța.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecție Mediului Constanța, Municipiul Constanța, Str. Unirii, Nr. 23, Județul Constanța, și la adresa titularului MUNICIPIUL MEDGIDIA, prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, cu sediul în Municipiul Medgidia, Str. Decebal Nr. 35, Județul Constanța, în zilele de luni-vineri între orele 9-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța.