ANUNȚ PUBLIC PRIVIND DEPUNEREA SOLICITĂRII DE EMITERE A ACORDULUI DE MEDIU

Primăria municipiului Medgidia cu domiciliul în județul Constanța, Str. Decebal, nr. 35, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „Extindere rețea electrică de interes public zona teren LOT 43/5/3/26, localitatea Medgidia, județ Constanța”, amplasat în județul Constanța, municipiul Medgidia, str. Tortomanului, FN.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța: municipiul Constanța, str. Unirii, nr. 23 și la sediul Primăriei municipiului Medgidia din Municipiul Medgidia, str. Decebal, nr. 35, în zilele luni-vineri între orele 09.00 – 13.00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul autorității competente pentru protecția mediului Constanța.