Consultare publică privind Aprobarea Planului Urbanistic Zonal pentru construire bază sportivă tip 1 (zona Valea Dacilor)

Având în vedere starea de alertă instituită în contextul pandemiei cauzate de noul coronavirus pe teritoriul României,

În conformitate cu prevederile Legii nr.52/2003 (r) privind transparenţa decizională în administraţia publică,

Primăria Municipiului Medgidia inițiază procedura de consultare publică pentru Aprobarea Planului Urbanistic zonal pentru construire bază sportivă tip 1 (zona Valea Dacilor).

Persoanele interesate pot trimite în scris propuneri, sugestii, opinii cu valoare de recomandare privind acest proiect de act normativ, prin intermediul mijloacelor electronice, către Primăria municipiului Medgidia, pe e-mail office@primaria-medgidia.ro, în perioada 05.08.2020 – 15.08.2020.

Memoriu tehnic

Plan situatie existent – suprapunere Geoportal