Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

MUNICIPIUL MEDGIDIA prin Primar Valentin Vrabie, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „MODERNIZARE STRADA COCORILOR (TRONSON 1 + TRONSON 2) DIN MUNICIPIUL MEDGIDIA, JUDEȚUL CONSTANȚA, propus a fi amplasat în Județul Constanța, Municipiul Medgidia, str. Cocorilor.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, str. Unirii nr. 23, Constanța, județul Constanța, zilnic între orele 9 – 13 și la sediul titularului: MUNICIPIUL MEDGIDIA prin Primar Valentin Vrabie, cu sediul în județul Constanța, Municipiul Medgidia, str. Decebal nr. 35, în zilele de luni – vineri, între orele 9 – 13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANTA, str. Unirii nr. 23, Constanța, județul Constanța, între orele 9 – 13.