ANUNȚ PUBLIC

U.A.T. Municipiul Medgidia, titular al proiectului „ÎMBUNĂTĂȚIREA CONECTIVITĂȚII LA REȚEAUA TENT-T ÎN ZONA TRANSFRONTALIERĂ MEDGIDIA – DOBRICH” în Municipiul Medgidia, str. Alunilor, Fagului, Peșterii, Stejarului, Pinilor, Progresului, Șoseauna de Centură – Tronson IV, Lupeni, Cpt. Neacșu C-tin, Sabinelor – Tronson I, Sabinelor – Tronson II, Bujorului, Șoimilor, Victoriei, Răscoalei – Tronson I, Răscoalei – Tronson II, Podgoriilor, Județul Constața, anunța publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția pentru Protecția Mediului Constanța: nu este necesară efectuarea evaluării impactului asupra mediului, în cadrul procedurilor de evaluare a impactului asupra mediului.

1. Proiectul deciziei de încadrare și motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța, str. Unirii, nr.23, Constanța, județul Constanța, zilnic, între orele 9-13, precum și la următoarea adresă de internet mediu-constanta.ro .

Publicul interesat poate înainta comentarii/observații la proiectul deciziei de încadrare în termen de 5 zile de la data publicării prezentului anunț.