Anunț în atenția tuturor operatorilor economici interesați

Primaria Medgidia a inițiat achiziția directă de „Lucrări de realizare cablare rețea locală ethernet (LAN) pentru S.C.L.E.P. din municipiul Medgidia” cu termen de depunere a ofertelor până la data de 17.02.2017, ora 12:00, la adresa de e-mail achizitii@primaria-medgidia.ro sau la sediul Primăriei Municipiului Medgidia din strada Decebal, nr. 35, Centrul de informare cetățeni, județul Constanța, în plic închis cu specificația – “Lucrări de realizare cablare rețea locală ethernet (LAN) pentru S.C.L.E.P. din municipiul Medgidia”.

Ca urmare a faptului că niciun operator economic nu a depus oferta pentru solicitarea de mai sus în termen, iar termenul s-a finalizat, se va relua transmiterea invitației către toți operatorii interesați pentru a achiziționa direct “Lucrări de realizare cablare rețea locală ethernet (LAN) pentru S.C.L.E.P. din municipiul Medgidia”, având data de transmitere a ofertelor modificată, respectiv până cel târziu miercuri, 22.02.2017, ora 12:00.