Anunț privind dezbaterea publică cu tema „P.U.Z. – Spații Servicii Strada Dezrobirii nr. 2BIS, mun. Medgidia, jud. Constanța”

Primăria Municipiului Medgidia va organiza joi, 02 decembrie 2021, ora 10.00 în sala de şedinţe a Consiliului Local Medgidia, dezbaterea publică cu tema:

P.U.Z. – Spații comerciale și prestări servicii Str. Dezrobirii nr. 2 BIS, mun. Medgidia, jud. Constanța

În conformitate cu prevederile Legii 52/2003 privind consultarea publică și transparența decizională, pentru procedura de consultare publică privind proiectul „P.U.Z. – Spații Servicii Strada Dezrobirii nr. 2 BIS, mun. Medgidia, jud. Constanța” anunțul de  intenție de elaborare P.U.Z. a fost publicat pe site-ul Primăriei Municipiului Medgidia în data de 22 octombrie 2021, la rubrica Informare și Consultare Publică.

Documentele aferente proiectului care va fi supus dezbaterii pot fi consultate mai jos:

P.U.Z.

Documentatie dezbatere P.U.Z.

Dezbaterea este deschisă participării tuturor cetățenilor și oricăror grupuri interesate!