Consultare publică privind aprobarea „Regulamentului de organizare și funcționare al Direcției de Gestionare a Domeniului Public și Privat Medgidia”

În conformitate cu prevederile Legii 52/2003 privind transparența decizională în administrația publică, Primăria Municipiului Medgidia inițiază procedura de consultare publică, pentru aprobarea „Regulamentului de organizare şi funcţionare al Direcţiei de Gestionare a Domeniului Public şi Privat Medgidia

Persoanele interesate pot trimite sesizările, observațiile, punctele de vedere la adresa de email: office@primaria-medgidia.ro sau pot înregistra adrese scrise la Centrul de Informare pentru Cetățeni din cadrul Primăriei municipiului Medgidia, cu sediul în str. Decebal nr. 35 până la data de 27 octombrie 2021.

Regulament de Organizare si Functionare