Anunț privind dezbaterea publică cu tema „Delegarea Serviciului Public de Salubrizare al Municipiului Medgidia”

Primăria Municipiului Medgidia va organiza marți, 24 august 2021, ora 15.00 în sala de şedinţe a Consiliului Local  Medgidia, dezbaterea publică cu tema:

„Delegarea Serviciului Public de Salubrizare al Municipiului Medgidia

În conformitate cu prevederile Legii 52/2003 privind consultarea publică și transparența decizională, pentru procedura de consultare publică privind proiectul „Delegarea Serviciului Public de Salubrizare al Municipiului Medgidia” materialele au fost publicate pe site-ul instituției (primaria-medgidia.ro) în data de 10 august 2021 și se regăsesc spre consultare la rubrica Informații de interes public/Transparența decizională/Informare și consultare publică.

Dezbaterea este deschisă participării tuturor cetățenilor și oricăror grupuri interesate!