Invitație de participare „Servicii de revitalizare urbană prin artă stradală pentru obiectivul POD RUTIER”

Municipiul Medgidia, cu sediul în str. Decebal, nr. 35, tel. 0241/812.300, fax 0241/810 619, cod fiscal  4301456, e-mail: office@primaria-medgidia.ro, în calitate de autoritate contractantă, vă invită să depuneţi ofertă în scopul atribuirii contractului de prestări „Servicii de revitalizare urbană prin artă stradală pentru obiectivul POD RUTIER”, cod CPV 92311000-4, 79952100-3, 45453000-7.

Primăria Municipiului Medgidia prin Serviciul de Relații Publice Învățământ Sport promovează patrimonial cultural, dar și necesitatea de a crește accesul la cultură a publicului larg din municipiul Medgidia. Prezenta procedură constă în achiziționarea serviciilor de revitalizare urbană prin artă stradală pentru obiectivul POD RUTIER MEDGIDIA, pe o suprafață de 5.000 mp.

Criteriul de atribuire aplicat pentru stabilirea ofertei câștigătoare : selecția ofertei se va realiza pe baza criteriului: Prețul cel mai scăzut  (conform fișei de date)

Valoarea estimată a acestui contract este de: 1.276.870 lei fără TVA

Sursa de finanțare: bugetul local

Modul de prezentare al ofertei: oferta se va prezenta în plic sigilat pe care va fi notat Oferta pentru procedura de atribuire a contractului de achiziție Servicii de revitalizare urbană prin artă stradală pentru obiectivul POD RUTIER”, numele și adresa beneficiarului, numele ofertantului și mențiunea „A nu se deschide înainte de sesiunea de deschidere a ofertelor, 18.08.2021.

Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18.08.2021, ora 16.00.

Oferta și documentele care însoțesc oferta se vor depune: la sediul autorității contractante Municipiul Medgidia, str. Decebal, nr. 35, județul Constanta, Biroul Achiziții Publice, Camera 47. Relații suplimentare și clarificări se pot obține la nr. de telefon: 0241. 812.300 interior 112.

Data deschiderii ofertelor: 18.08.2021.

Ofertele vor fi redactate în limba română.

Ofertanții vor trebui să-și mențină valabilă oferta termen de 60 de zile  de la data transmiterii ofertei către autoritatea contractantă.

Documentaţia de atribuire a achiziţiei se poate descărca de pe  pagina web: www.primaria-medgidia.ro, secţiunea Anunțuri.

Fisa de date

Caiet de sarcini