Consultare publică privind aprobarea bugetului local de venituri și cheltuieli al municipiului Medgidia, pentru anul 2020 și aprobarea bugetului local de venituri si cheltuieli al municipiului Medgidia, pentru anul 2020 și pentru aprobarea bugetului de venituri și cheltuieli al Clubului Sportiv Medgidia pentru anul 2020

Consultare publică privind aprobarea bugetului local de venituri si cheltuieli al municipiului Medgidia, pentru anul 2020 și aprobarea bugetului local de venituri si cheltuieli al municipiului Medgidia, pentru anul 2020 și pentru aprobarea bugetului de venituri și cheltuieli al Clubului Sportiv Medgidia pentru anul 2020

Primăria Municipiului Medgidia inițiază procedura de consultare publică, în conformitate cu prevederile Legii 52/2003 privind consultarea publică și transparența decizională, pentru aprobarea bugetului local de venituri si cheltuieli al municipiului Medgidia, pentru anul 2020 și pentru aprobarea bugetului de venituri și cheltuieli al Clubului Sportiv Medgidia pentru anul 2020.

Materialele pot fi consultate pe site-ul primăriei municipiului Medgidia  accesând link-urilede mai jos.

Persoanele interesate pot trimite sesizările, observațiile, punctele de vedere la adresa de email: office@primaria-medgidia.ro sau pot înregistra adrese scrise la Centrul de Informare pentru Cetățeni din cadrul  Primăriei municipiului Medgidia, cu sediul în str. Decebal, nr. 35.

Primăria Municipiului Medgidia invită publicul interesat să participe la dezbaterea publica cu temele:

1.Aprobarea bugetului local de venituri si cheltuieli al municipiului Medgidia, pentru anul 2020

2.Aprobarea bugetului de venituri și cheltuieli al Clubului Sportiv Medgidia pentru anul 2020

Dezbaterea va avea loc în sala de sedinte a Primăriei Municipiului Medgidia, începând cu ora 11.00.

Primăria municipiului Medgidia
Buget 2020 – Initial