Consultare publică pentru Proiectul de hotărâre privind instituirea unor sectoare de drum cu sens unic din municipiul Medgidia

În conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 (r) privind transparenţa decizională în administraţia publică, Primăria Municipiului Medgidia inițiază procedura de consultare publică referitoare la proiectul privind instituirea unor sectoare de drum cu sens unic din municipiul Medgidia.

Persoanele interesate pot trimite în scris propuneri, sugestii, opinii cu valoare de recomandare privind acest proiect de act normativ, prin intermediul mijloacelor electronice, către Primăria municipiului Medgidia, pe e-mail office@primaria-medgidia.ro, sau la Centrul de Informare pentru Cetățeni, până la data de 10 martie 2021.

Întreaga documentație aferentă se regăsește mai jos.

RAPORT DE SPECIALITATE

PLANURI SITUATIE