ANUNŢ SUSPENDARE CONCURS pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a unor funcţii publice, vacante, de polițist local, clasa III, grad profesional debutant (2 posturi) la Compartimentul Ordine și Liniște Publică aparținând Serviciului Dispecerat, Ordine și Liniște Publică în cadrul Poliției Locale a municipiului Medgidia

Poliţia Locală a municipiului Medgidia, cu sediul în municipiul Medgidia, str. Republicii nr. 60B, județul Constanța anunţă suspendarea, conform articolului IV, lit.b) din Ordonanţa de urgenţă nr. 34/2023 privind unele măsuri fiscal-bugetare, prorogarea unor termene, precum şi pentru modificarea şi completarea unor acte normative, a concursului organizat pentru ocuparea, pe perioadă nedeterminată, a unor funcţii publice specifice, vacante, de polițist local, clasa III, grad profesional debutant la Compartimentul Ordine și Liniște Publică aparținând Serviciului Dispecerat, Ordine și Liniște Publică (2 posturi)

Prin acest anunţ venim în completarea celui pe afișat pe pagina de internet a Primăriei municipiului Medgidia, www.primaria-medgidia.ro secțiunea Informare-Anunțuri, precum și la sediul administrativ al Poliției Locale a municipiului Medgidia, str. Tudor Vladimirescu, nr. 13, municipiul Medgidia.

Relaţii suplimentare se pot obţine la sediul administrativ al Poliţiei Locale a municipiului Medgidia, str. Tudor Vladimirescu nr. 13, municipiul Medgidia, secretarul comisiei de concurs și a comisiei de contestații, doamna Andreea-Eugenia IVAN, adresă e-mail politia-locala@primaria-medgidia.ro, telefon 0768104484.

Afişat astăzi, 17.05.2023, ora 16.30.