Rezultatele procesului de selecție a dosarelor pentru ocuparea funcției de EXPERT în cadrul GAL Urban Medgidia

Asociația „Grupul de Acțiune Locală Urban Medgidia – GAL URBAN MEDGIDIA” cu sediul în str. Podgoriilor, nr. 1A, Complex Sportiv „Iftimie Ilisei”, camera nr.5, Medgidia, județul Constanţa, CIF: 38520248

ANUNȚĂ

rezultatele procesului de selecție a dosarelor pentru ocuparea funcției de EXPERT organizare proceduri interne/expert programe de finanțare. În urma analizei dosarului de concurs înregistrat sub nr. 24/22.05.2018, a documentelor solicitate și depuse de către candidat, conform anunţului de ocupare a funcției contractuale pe perioadă determinată, publicat pe site-ul www.primaria-medgidia.ro secțiunea Anunțuri, s-au stabilit următoarele rezultate:

Nume si prenume candidat Denumire post Rezultat final
    Beu Georgiana EXPERT  organizare proceduri interne/ expert programe de finanțare ADMIS