Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu Municipiul Medgidia

Municipiul Medgidia, prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu, pentru proiectul „CONSTRUIRE LOCUINȚE „NZEB PLUS” PENTRU TINERI, ÎN MUNICIPIUL MEDGIDIA, JUDEȚUL CONSTANȚA”, amplasat în jud. Constanța, Municipiul Medgidia, Str. Ion Creangă nr. 42+42 A.

Informațiile privind proiectul pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța, Str. Unirii nr. 23, zilnic între orele 09-13, și la sediul titularului: MUNICIPIUL MEDGIDIA prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, cu sediul în județul Constanța, municipiul Medgidia, str. Decebal nr. 35, în zilele de luni-vineri între orele 9-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul autorității competente pentru Protecția Mediului Constanța.