Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu Municipiul Medgidia

Municipiul Medgidia, cu sediul în str. Decebal nr. 35, municipiul Medgidia, județul Constanța, prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu, pentru proiectul Modernizare trotuare pe străzile din cadrul proiectului „Reabilitare tramă stradală 16 km în Municipiul Medgidia, județul Constanța”, amplasat în intravilanul municipiului Medgidia, județul Constanța.

Informațiile privind proiectul pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța, Str. Unirii nr. 23, zilnic între orele 09-13, și la sediul titularului: MUNICIPIUL MEDGIDIA prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, cu sediul în județul Constanța, municipiul Medgidia, str. Decebal nr. 35, în zilele de luni-vineri între orele 9-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța, Str. Unirii, nr. 23, Constanța, județul Constanța, între orele 9-13.