Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu MUNICIPIUL MEDGIDIA

MUNICIPIUL MEDGIDIA, prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, cu sediul în jud. Constanța, mun. Medgidia, str. Decebal, nr. 35, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „ÎNFIINȚARE REȚEA GAZE DE DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE MEDIE PRESIUNE ȘI RACORDURI DE GAZE NATURALE ÎN UAT MEDGIDIA SAT VALEA DACILOR ȘI SAT REMUS OPREANU”, propus a fi amplasat în jud. Constanța, mun. Medgidia, intravilanul satelor Valea Dacilor și Remus Opreanu.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Constanța: municipiul Constanța, Str. Unirii, Nr. 23, și la adresa titularului, Municipiul Medgidia, prin PRIMAR VRABIE VALENTIN, cu sediul în Municipiul Medgidia, Str. Decebal Nr. 35, Județul Constanța, în zilele de luni-vineri între orele 9-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Autorității competente pentru Protecția Mediului Constanța.