Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

MUNICIPIUL MEDGIDIA prin Primar Valentin VRABIE, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „MODERNIZAREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC PE RAZA UAT MEDGIDIA”, propus a fi amplasat in Județul Constanța, Municipiul Medgidia, străzi UAT Medgidia.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr.23, Constanța, județul Constanța, zilnic, între orele 9-13 și la sediul titularului: MUNICIPIUL MEDGIDIA prin Primar Valentin VRABIE, cu sediul în județul Constanța, Municipiul Medgidia, str. Decebal, nr.35, în zilele de luni-vineri, între orele 9-13.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr.23, Constanța, județul Constanța, între orele 9-13.