Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

UAT Municipiul Medgidia anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „ÎMBUNĂTĂȚIREA CONECTIVITĂȚII LA REȚEAUA TEN-T ÎN ZONA TRANSFRONTALIERĂ MEDGIDIA – DOBRICH”, propus a fi amplasat în Municipiul Medgidia, str. Alunilor, Fagului, Peșterii, Stejarului, Pinilor, Progresului, Șos de Centură – tronson 4, Lupeni, Cpt. Neacșu C-tin, Sabinelor – tronson 1, Sabinelor – tronson 2, Bujorului, Șoimilor, Victoriei, Răscoalei – tronson 1, Răscoalei – tronson 2, Podgoriilor, jud.Constanța.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr.23, Constanța, judeţul Constanta, zilnic, între orele 9.00 – 13.00 şi la sediul beneficiarului Primăria municipiului Medgidia, str. Decebal nr. 35, în zilele de luni – vineri, între orele 9.00 – 13.00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului CONSTANȚA , str. Unirii, nr.23, Constanța, judeţul Constanța, între orele 9.00 -13.00.

Descarcă Anunț