Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Primăria Municipiului Medgidia anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Reabilitare tramă stradală 16 km în Municipiul Medgidia, județul Constanța”, propus a fi amplasat în Municipiul Medgidia.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr.23. Constanța, judeţul Constanța, zilnic, între orele 9 – 13 şi la sediul Primăriei Municipiului Medgidia, din str. Decebal, nr. 35, în zilele de luni – vineri, între orele 9-13.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului CONSTANȚA, str. Unirii, nr.23, Constanța, judeţul Constanta, între orele 9 -13.

Descarcă anunț privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu